Καλώς ήρθατε στην ηλεκτρονική σελίδα του Λ.Ε.Α.Δ.Ι.

Αποτελέσματα τελικής φάσης 27ου ΠΠΠΔΣ

 

ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

     Δικαστικό Μέγαρο Ιωαννίνων

     ΤΚ. 45332

      τηλ. 26510-22228

      φαξ. 26510-37840

      site : www.dsioan.gr

                                                                        Ιωάννινα 29 Ιουνίου 2011

 

                        ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 27ου Π.Π.Π.Δ.Σ.

            ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΩΝ    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ                

                                                             

  Τετάρτη 29 Ιουνίου 2011 – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

         ΩΡΑ   ΕΝΑΡΞΗΣ   18.45

Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη  

Α). Νικητής  Α΄ ομίλου  - δεύτερος Β’ ομίλου       γήπεδο                σκορ

ΔΡΑΚΩΝ                          ΚΟΜΟΤΗΝΗ      ΑΝΑΤΟΛΗΣ         2-0

Β). Νικητής  Β΄ ομίλου  - δεύτερος Α’ ομίλου       γήπεδο                 σκορ

ΣΟΛΩΝ                            ΡΕΘΥΜΝΟ              ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟ   1-0

Γ). Νικητής  Γ΄ ομίλου  - δεύτερος Δ’ ομίλου       γήπεδο                 σκορ

ΓΙΑΝΝΕΝΑ                    Δ.Σ. ΗΛΕΙΑΣ                 ΚΡΥΑΣ               2-1

Δ). Νικητής  Δ΄ ομίλου  - δεύτερος Γ’ ομίλου      γήπεδο                σκορ

 ΛΑΡΙΣΑ               ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ                   ΠΕΤΣΑΛΙ               0-1

                             ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ- Παρασκευή 1-7-2011

     Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη  

Ε). Νικητής  (Α) ζευγαριού  - νικητής (Γ) ζευγαριού     γήπεδο                σκορ

         ΔΡΑΚΩΝ                 ΓΙΑΝΝΕΝΑ                      ..........................

ΣΤ). Νικητής  (Β) ζευγαριού - νικητής (Δ) ζευγαριού   γήπεδο                 σκορ

          ΣΟΛΩΝ                       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ                     ....................

                   Μικρός τελικός – Σάββατο 2-7-2011

     Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη  

Ηττημένος (Ε) ζευγαριού-ηττημένος (ΣΤ) ζευγαριού      γήπεδο         σκορ

...............................................................................................................

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  – Κυριακή 3-7-2011

     Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη  

Νικητής  (Ε) ζευγαριού-νικητής  (ΣΤ) ζευγαριού      γήπεδο         σκορ

......................................................................... ΑΝΑΤΟΛΗΣ ..............

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 27ου

  Πανελλήνιου Ποδοσφαιρικού Πρωταθλήματος Δικηγορικών Συλλόγων 

                             Σάββατο 25-6-2011

  Γηπεδούχος                        φιλοξενούμενη                              

 ΔΡΑΚΩΝ                         ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ    2-0                        

 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ                 ΚΟΜΟΤΗΝΗ   1-2           

 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ                  ΓΙΑΝΝΕΝΑ    0-0

ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ.              ΛΑΡΙΣΑ       1-3

  Κυριακή 26-6-2011            

 Γηπεδούχος                        φιλοξενούμενη                              

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ                             ΡΕΘΥΜΝΟ    0-2                    

ΚΟΜΟΤΗΝΗ.                             ΣΟΛΩΝ        0-2                                   

ΓΙΑΝΝΕΝΑ.                              ΗΡΑΚΛΕΙΟ   2-0

ΛΑΡΙΣΑ.                                   ΠΥΡΓΟΣ       0-0

Δευτέρα  27-6-2011            

   Γηπεδούχος                        φιλοξενούμενη                            

ΡΕΘΥΜΝΟ                     ΔΡΑΚΩΝ                 0-2

ΣΟΛΩΝ.                          ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ         3-2          

ΗΡΑΚΛΕΙΟ.                     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ          0-2                                

 ΠΥΡΓΟΣ                         ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ     2-1

                                   

          ΟΜΙΛΟΣ (Α).

                                      Α1. ΔΡΑΚΩΝ.

                                      Α2. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ.

                                      Α3.ΡΕΘΥΜΝΟ.

                          Βαθμολογική κατάταξη     τέρματα       βαθμοί

                             1).ΔΡΑΚΩΝ                         4-0                   6        

                             2). ΡΕΘΥΜΝΟ                      2-2                   3        

                             3). ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ                    0-4                   0

  ΟΜΙΛΟΣ (Β).

                                      Β1.ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

                                      Β2.ΚΟΜΟΤΗΝΗ.

                                      Β3.ΣΟΛΩΝ.

                        Βαθμολογική κατάταξη     τέρματα       βαθμοί

                             1). ΣΟΛΩΝ                      5-2                 6

                             2). ΚΟΜΟΤΗΝΗ               2-3                  3           

                             3). ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ            3-5                 0

    ΟΜΙΛΟΣ (Γ).

                                      Γ1.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ.

                                      Γ2.ΓΙΑΝΝΕΝΑ.

                                      Γ3.ΗΡΑΚΛΕΙΟ.

                                         Πρώτη φάση

                              Βαθμολογική κατάταξη     τέρματα       βαθμοί

                             1). Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                 2-0                 4

                             2). ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ                     2-0                4

                             3). ΗΡΑΚΛΕΙΟ                           0-4                0

   ΟΜΙΛΟΣ (Δ).

                                      Δ1. ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ.

                                      Δ2. ΛΑΡΙΣΑ.

                                      Δ3. ΠΥΡΓΟΣ.

                             

     Βαθμολογική κατάταξη     τέρματα       βαθμοί

                             1). ΛΑΡΙΣΑ                        3-1                 4

                             2). ΠΥΡΓΟΣ                       2-1                 4

                             3). ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ          2-5                 0

Δεύτερη φάση (διασταύρωση δυο πρώτων κάθε ομίλου)

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Τετάρτη 29 Ιουνίου 2011 –ώρα 10.30 π.μ.

Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη  

α). Τρίτος   Α΄ ομίλου  - τρίτος  Β’ ομίλου       γήπεδο                σκορ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ                   ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

β). Τρίτος  Γ΄ ομίλου  - τρίτος Δ’ ομίλου       γήπεδο                 σκορ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ                      ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ

Πέμπτη 30 Ιουνίου 2011 –  ώρα  18.30 π.μ.

  Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη  

Νικητής α΄αγώνα-νικητής β΄αγώνα (θέσεις 9-10)       γήπεδο                σκορ

...............................................................................................................

Ηττημένος α΄αγώνα - ηττημένος  β΄αγωνα ( 11-12)   γήπεδο            σκορ

...............................................................................................................

 Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη   (ηττημένοι της προημιτελικής φάσης)

α). ηττημένος  (Α) ζευγαριού  - ηττημένος (Γ)     γήπεδο                σκορ

...............................................................................................................

β). ηττημένος (Β) ζευγαριού – ηττημένος  (Δ)    γήπεδο                 σκορ

...............................................................................................................

Παρασκευή 1-7-2011

     Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη   - ώρα 18.30

Νικητής  (α) ζευγαριού  - νικητής (β)  (θέσεις 5-6)   γήπεδο                    σκορ

...............................................................................................................

Ηττημένος (α) ζευγαριού – ηττημένος (β) (θέσεις 7-8) γήπεδο                 σκορ

...............................................................................................................

Αγώνας παλαιμάχων : Κυριακή 3-6-2011,πριν το μεγάλο τελικό

         

Αφού περί ώρα 14.00 περατώθηκε η διαδικασία της κλήρωσης και εξήχθησαν οι ομάδες με την σειρά και στους Ομίλους, όπως αναφέρεται παραπάνω, υπογράφεται το παρόν πρακτικό από όλους τους παρευρισκόμενους και θα εκδοθεί επίσημο αντίγραφο, για να σταλεί σε όλους τους συμμετέχοντες ,που θα υπογράφεται για την εγκυρότητα και την γνησιότητα, ως προερχόμενο του παρόντος πρακτικού ,από την πρόεδρο και το Γραμματέα της Οργανωτικής Επιτροπής.

          Ευχόμαστε σ’ όλους καλή επιτυχία, με υγεία και χωρίς προβλήματα. Με την συμπεριφορά μας (εντός και εκτός γηπέδων) να δικαιώσουμε τους σκοπούς του πρωταθλήματος. Εμείς ως διοργανωτές σας περιμένουμε όλους στην τελική φάση, για να σας φιλοξενήσουμε και να σας δικαιώσουμε που μας εμπιστευθήκατε την διοργάνωση.

Το παρόν  θα αναρτηθεί στις ιστοσελίδες του δικηγορικού Συλλόγου (: www.dsioan.gr) και του ΛΕΑΔ Ιωαννίνων (WWW.LEADI.gr).

 

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ     Η ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ       Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ       ΤΟ ΜΕΛΟΣ

Αναστασία Γιογλή    Αικατερίνη Φωτίκα           Μάνθος Παργανάς      Σπυρίδων Πάϊκας

           

 

               

 

 

                                 ΟΙ    ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ  ΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ

Γιαννης Ευταξίας     Αντώνιος Πιγγιος Δημήτρης Θωμαϊδης   Μάνθος Παργανάς