Καλώς ήρθατε στην ηλεκτρονική σελίδα του Λ.Ε.Α.Δ.Ι.

Αποτελέσμτα αγώνων προημιτελικής φάσης ,30-6-2011

ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

     Δικαστικό Μέγαρο Ιωαννίνων

      ΤΚ. 45332

     τηλ. 26510-22228

     φαξ. 26510-37840

     site : www.dsioan.gr

                                                                        Ιωάννινα 30 Ιουνίου 2011

 

                        ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 27ου Π.Π.Π.Δ.Σ.

            ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΩΝ    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ                

                                                             

  Τετάρτη 29 Ιουνίου 2011 – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

         ΩΡΑ   ΕΝΑΡΞΗΣ   18.45

Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη  

Α) Νικητής  Α΄ ομίλου  - δεύτερος Β’ ομίλου       γήπεδο                σκορ

ΔΡΑΚΩΝ                          ΚΟΜΟΤΗΝΗ                ΑΝΑΤΟΛΗΣ        2-0

Β) Νικητής  Β΄ ομίλου  - δεύτερος Α’ ομίλου       γήπεδο                 σκορ

ΣΟΛΩΝ                            ΡΕΘΥΜΝΟ              ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟ   1-0

Γ) Νικητής  Γ΄ ομίλου  - δεύτερος Δ’ ομίλου       γήπεδο                 σκορ

ΓΙΑΝΝΕΝΑ                    Δ.Σ. ΗΛΕΙΑΣ                 ΚΡΥΑΣ               2-1

Δ) Νικητής  Δ΄ ομίλου  - δεύτερος Γ’ ομίλου      γήπεδο                σκορ

 ΛΑΡΙΣΑ               ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ                   ΠΕΤΣΑΛΙ               0-1

         

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ- Παρασκευή 1-7-2011- ΩΡΑ 18.45

     Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη  

Ε) Νικητής  (Α) ζευγαριού  - νικητής (Γ) ζευγαριού     γήπεδο                σκορ

         ΔΡΑΚΩΝ                       ΓΙΑΝΝΕΝΑ                ΚΡΥΑΣ     

ΣΤ) Νικητής  (Β) ζευγαριού - νικητής (Δ) ζευγαριού   γήπεδο                 σκορ

          ΣΟΛΩΝ                       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ         ΑΝΑΤΟΛΗΣ           

                   Μικρός τελικός – Σάββατο 2-7-2011 –ΩΡΑ 18.30

     Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη  

Ηττημένος (Ε) ζευγαριού-ηττημένος (ΣΤ) ζευγαριού      γήπεδο         σκορ

...............................................................................................................

Αγώνας παλαιμάχων : Κυριακή 3-6-2011,πριν το μεγάλο τελικό

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  – Κυριακή 3-7-2011- ΩΡΑ 18.30

     Γηπεδούχος              φιλοξενούμενη  

Νικητής  (Ε) ζευγαριού-νικητής  (ΣΤ) ζευγαριού      γήπεδο         σκορ

......................................................................... ΑΝΑΤΟΛΗΣ ..............

 

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 27ου

  Πανελλήνιου Ποδοσφαιρικού Πρωταθλήματος Δικηγορικών Συλλόγων 

                             Σάββατο 25-6-2011

  Γηπεδούχος                        φιλοξενούμενη                              

 ΔΡΑΚΩΝ                         ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ    2-0                        

 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ                 ΚΟΜΟΤΗΝΗ   1-2           

 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ                  ΓΙΑΝΝΕΝΑ    0-0

ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ.              ΛΑΡΙΣΑ       1-3

  Κυριακή 26-6-2011            

 Γηπεδούχος                        φιλοξενούμενη                              

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ                             ΡΕΘΥΜΝΟ    0-2                     

ΚΟΜΟΤΗΝΗ.                         ΣΟΛΩΝ          0-2                                   

ΓΙΑΝΝΕΝΑ.                            ΗΡΑΚΛΕΙΟ    2-0

ΛΑΡΙΣΑ.                                   ΠΥΡΓΟΣ       0-0

Δευτέρα  27-6-2011            

Γηπεδούχος                     φιλοξενούμενη                            

ΡΕΘΥΜΝΟ                     ΔΡΑΚΩΝ                 0-2

ΣΟΛΩΝ.                          ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ         3-2          

ΗΡΑΚΛΕΙΟ.                     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ          0-2                                

 ΠΥΡΓΟΣ                         ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ     2-1

                                   

                                        ΟΜΙΛΟΣ (Α)

                                      Α1. ΔΡΑΚΩΝ.

                                      Α2. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ.

                                      Α3.ΡΕΘΥΜΝΟ.

                          Βαθμολογική κατάταξη     τέρματα       βαθμοί

                             1)ΔΡΑΚΩΝ                          4-0                   6        

                             2) ΡΕΘΥΜΝΟ                       2-2                   3        

                             3) ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ                     0-4                   0

                             

                              ΟΜΙΛΟΣ (Β)

                             Β1.ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

                             Β2.ΚΟΜΟΤΗΝΗ.

                             Β3.ΣΟΛΩΝ.

                        Βαθμολογική κατάταξη     τέρματα       βαθμοί

                             1) ΣΟΛΩΝ                      5-2                 6

                             2) ΚΟΜΟΤΗΝΗ               2-3                  3           

                             3) ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ            3-5                 0

                           

                             ΟΜΙΛΟΣ (Γ)

                             Γ1.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ.

                             Γ2.ΓΙΑΝΝΕΝΑ.

                             Γ3.ΗΡΑΚΛΕΙΟ.

                              Πρώτη φάση

                              Βαθμολογική κατάταξη     τέρματα       βαθμοί

                             1) Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                 2-0                 4

                             2) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ                     2-0                4

                             3) ΗΡΑΚΛΕΙΟ                           0-4                0

                             

                              ΟΜΙΛΟΣ (Δ)

                             Δ1. ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ.

                             Δ2. ΛΑΡΙΣΑ.

                             Δ3. ΠΥΡΓΟΣ.

                        Βαθμολογική κατάταξη     τέρματα       βαθμοί

                             1)ΛΑΡΙΣΑ                        3-1                 4

                             2) ΠΥΡΓΟΣ                       2-1                 4

                             3) ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ          2-5                 0

Το παρόν  θα αναρτηθεί στις ιστοσελίδες του δικηγορικού Συλλόγου (: www.dsioan.gr) και του ΛΕΑΔ Ιωαννίνων (WWW.LEADI.gr).

                      Η ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ